Pojďte na návštěvu

Abyste si udělali lepší představu o tom, jak bude váš nový dům vypadat, příjměte naše pozvání na "virtuální prohlídku".
Pokud vás během prohlídky napadnou nějaké otázky, určitě nám zavolejte.

 

Exteriér domu Kryté parkovací stání

Okolí domu tvoří klidná ulice. Domy spolu přímo sousedí, pozemky jsme oddělili ploty. Příjezdová cesta vede z ulice přes bránu přímo na kryté parkovací místo, které je propojené se skladovacími prostory. Sklad vám poslouží na uložení sportovního vybavení, zahradní techniky, nářadí i pneumatik.

Zahrada

Dřív, než se podíváme dovnitř domu, ještě se rozhlédněte po zahradě, která je situována i s terasou na jih. Váš dům tak bude plný denního světla a zároveň příjemně vyhřátý od sluníčka. Šlapáková cesta vede kolem domu od vchodu i z terasy na příjezdovou cestu, která je ze zatravňovací dlažby.
Venkovní materiály jsme volili pečlivě s ohledem na jejich dlouhou životnost a nízké nároky na údržbu.

 

Interiér domu Přízemí

Z předsíně vedou dveře do koupelny s WC a do technické místnosti. Když půjdeme dál do domu narazíme na schodiště, po kterém se dostanete do patra. Naproti schodišti je velkoryse řešený obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou, která vede na terasu s přímým výhledem na zahradu. Pokud si budete přát místnosti rozdělit, zachová se vstup na terasu z obýváku i z jídelny.
Vedle schodiště najdete ještě jeden pokoj, z kterého si vytvoříte klidnou pracovnu nebo ložnici. Prostor pod schody jsme využili jako komoru.

Standardy

První patro

Vydejme si nyní na prohlídku patra, které rádi upravíme podle počtu členů vaší rodiny. Nabízíme tři způsoby řešení. První z nich nabízí 3 pokoje, koupelnu s vanou i sprchovým koutem, samostatné WC a prostornou šatnu. Další variantu tvoří 2 velké pokoje, šatna i velkoryse řešená koupelna. Poslední možnost z naší nabídky je ochuzena o šatnu, zato získáte 3 komfortní pokoje a v koupelně umyvadlo navíc. Ve všech pokojích je prosotr pro vestavné skříně. Prohlédněte si půdorysy i standardy domu a řekněte nám vaši představu.