O projektu

Na známém místě v městské části Vrchlabí Podhůří vyroste nová ulice a nabídne 14 domů k prodeji.
Rozvoj obytné zóny přinese možnosti vám, kteří hledáte nové bydlení.

Nápadité řešení domů pochází z pera architekta Radima Oblouka

Rezidenční domy U Stadionu navrhl nadějný architekt Radim Oblouk, pro jehož tvorbu je typické propojení domů s okolím. Jeho architektonické návrhy vznikají vždy po důkladné analýze prostředí stavby. Stejně tak to bylo i v případě domů ve Vrchlabí.

Naším společným cílem bylo, aby nová ulice přirozeně zapadla mezi stávající rodinné domy a minimálně ovlivnila život místních obyvatel. Zároveň má poskytnout moderní a lepší bydlení mladým rodinám i starším lidem.

Romantická ulice plná růžových květů a laviček

Dopřejte si bydlení na bezpečném místě s krásným výhledem do zeleně. Každá cesta domů pro vás bude radostí. V uzavřené ulici naučíte své děti jezdit na kole, popovídáte si se soudy na lavičce ve stínu třešňových sakur a odpočinete si v soukromí na své zahradě.

Užijte si bezstarostné dospívání vašich dětí i zasloužený klid v důchodu. V osvětlené ulici bude několik parkovacích míst pro návštěvy i úhledné nádoby na tříděný odpad. Vše umístěno tak, aby ulice vždy působila upraveně a čistě.

Nízkoenergetické domy jsou vaší bezstarostnou investicí

Rezidenční domy U Stadionu jsou dispozičně řešeny tak, aby vyhovovaly všem generacím. Stavba domů probíhá proudovou metodou, takže vždy budete mít dost času, abyste mohli v rámci klientské změny upravit interiér domu. Dokonce se můžete domluvit s panem architektem Obloukem, aby vám interiér domu navrhl v souladu s vašimi požadavky. Vše ostatní už pak zařídíme my. Vy budete jen sledovat, jak váš nový dům roste.

Zajímá vás, jak se žije uvnitř domu?

Bydlete v klidné lokalitě, jako je Vrchlabí Podhůří, a mějte na dosah přírodu i město. Nevzdávejte se svých oblíbených aktivit, práce ani sportů. V Podhůří najdete vše, co máte rádi. A do centra se dostanete za pár minut autem nebo MHD.

Více o lokalitě

Bydlete brzy ve svém novém domě

Stěhování do nového a vlastního domu je velkou radostí. Radost z nového domova U Stadionu můžete prožít přibližně za 9 měsíců od koupi domu. Tak na co ještě čekáte? Předpokládaný termín dokončení je v roce 2021.

Kdo za projektem stojí?

Jsme vrchlabská stavební společnost Stas. Domy, komerční i průmyslové budovy stavíme od roku 1992. Naše práce je proslulá detailním a kvalitním provedením. Máme za sebou řadu úspěšných stavebních projektů i ve velmi náročných horských oblastech.

Přesvědčte se o kvalitě a poctivosti naší práce sami. www.stas.cz.

Domy, které jsme stavěli