Časté otázky

  

Jsou možné dispoziční změny uvnitř objektu?

Ano, dispoziční změny vnitřních příček jsou možné po dohodě s architektem. Domy jsou koncipovány jako variabilní a příčky tak je možné posouvat bez zásahu do nosných konstrukcí.

Lze měnit podlahy / obklady / zařizovací předměty?

Ačkoli je zařízení ve standardu navrženo ve vysoké kvalitě, máte samozřejmě možnost u našich smluvních partnerů vybrat finální povrchové úpravy dle vlastního vkusu. Můžeme vám také nabídnout návrh interiéru dle vašich představ od designéra nebo architekta staveb Radima Oblouka.

Je příjezdová cesta ke garážovému stání společná nebo je samostatná pro každý dům?

Příjezdovou komunikaci má každý dům svou vlastní. Hranice pozemku je vyznačena barevným pruhem v dlažbě a může být dodatečně oddělena oplocením.

Je součástí ceny oplocení?

V ceně není zahrnuto oplocení mezi jednotlivými domy ani uliční oplocení. Bude na budoucích majitelích, zdali se rozhodnou své pozemky oplotit či nikoli. Případné oplocení musí vzniknout podle schváleného návrhu na oplocení architekta, neboť takové je součástí stavebního řízení. Plot je navržen jako metr vysoký z lisovaného čtvercového pletiva a v případě vašeho přání můžeme plot vystavět současně se stavbou domu. Součástí takto budovaného plotu je i vjezdová brána a vstupní branka.

Nedozvěděli jste se, co vás zajímalo?

Kontakt